На Олексіївці завтра не буде газу
22 листопада 2011 13:33
На Олексіївці завтра не буде газу Подачу газу відімкнуть на Олексіївці з 8:30 23 листопада.

Як повідомляє ПАТ «Харківміськгаз», це пов'язано з винесенням газопроводу середнього тиску із зони будівництва ст.м. «Перемога».
Газу тимчасово не буде в будинках за адресами: пр. Людвіга Свободи, 50, 50а, 50б, 50в, вул. Архітекторів, 20, 24, 26, 30, 32, пр. Перемоги, 61б, 62б, 62г, 62д, 65, 65а, 66, 66б, 66в, 66д, 68б, 68г, 71, 72в, 72г, 74б, 74г, 75б, 77, 77б, 78б, 78в.
Відновити газопостачання планують того самого дня до 17:00 за обов'язкової присутності абонентів. Вони мають пройти інструктаж з правил газоспоживання та надати доступ для перевірки на безпечний і безаварійний пуск природного газу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини