На Олексіївці завтра не буде газу
15 листопада 2011 17:36
На Олексіївці завтра не буде газу Подачу газу відключать у 338-му та 339-му мікрорайонах на Олексіївці з 9:00 16 листопада.

Як повідомляє ПАТ «Харківмісьгаз», це пов’язано з винесенням газопроводу середнього тиску із зони будівництва ст.м. «Перемога».
Газу тимчасово не буде в будинках за такими адресами: пр. Людвіга Слободи, 50, 50а, 50б, 50в, вул. Архітекторів, 20, 24, 26, 30, 32, пр. Перемоги, 61б, 62б, 62г, 62д, 65, 65а, 66б, 66в, 68б, 68г, 71, 72в, 72г, 74б, 74г, 75б, 77б, 78 б, 78в.
Відновити газопостачання планують того самого дня до 19:00 за обов’язкової присутності абонентів. Вони мають пройти інструктаж з правил газоспоживання та надати доступ для перевірки на безпечний та безаварійний пуск природного газу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини