На Олексіївці вимкнули гарячу воду
08 серпня 2011 09:25
На Олексіївці вимкнули гарячу воду У зв'язку з реконструкцією на центральному трубопроводі, з 08:00 8 серпня до 18:00 19 серпня відключено подачу гарячої води в 21 житловому будинку та в шкірно-венерологічному диспансері №1 в Дзержинському районі на ділянці, обмеженій вул. Целіноградською та вул. Переможною.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини