На Олексіївці відремонтували тепловий пункт
05 лютого 2018 10:23 ЖКГ
На Олексіївці відремонтували тепловий пункт Центральний тепловий пункт на пр. Перемоги, 70-г відремонтований, подачу опалення та гарячого водопостачання мешканцям району покращено.

Як повідомили у КП «Харківські теплові мережі», теплообмінники на ЦТП були морально та фізично застарілими, поверхні нагріву зношені, у результаті чого якість опалення та гарячого водопостачання у цьому районі була на недостатньому рівні. На підприємстві не стали чекати на закінчення опалювального сезону, щоб нормалізувати подачу послуг.

За даними підприємства, фахівці ХТМ замінили застарілі теплообмінники та системи гарячого водопостачання, була відновлена проектна двоступенева схема підключення теплообмінників з автоматикою регулювання температури гарячої води. Всього на ремонт було витрачено 1,2 млн грн коштів підприємства. Після ремонту звернень в інформаційно-диспетчерську службу «15-62» зі скаргами на якість послуг від жителів будинків не надходить.

Нагадаємо, що ЦТП 2/16 по пр. Перемоги, 70-г введений в експлуатацію у 1983 році. До внутрішньоквартальних теплових мереж від центрального теплового пункту підключені 21 житловий будинок, школа, два дитячих комбінати та інші споживачі, теплом і гарячою водою забезпечуються понад 12 тис. жителів.  

Друкувати
Останні новини