На Олексіївці відновив роботу дитячий садок
29 жовтня 2014 13:47
На Олексіївці відновив роботу дитячий садок Дитячий садок №30 по вул. Ахсарова, 13-б відновив свою роботу.
Сьогодні, 29 жовтня, відбулося відкриття дошкільного навчального закладу. 

В церемонії відкриття взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, який повідомив, що цей дитячий садочок не функціонував 18 років. До останнього часу його приміщення використовував Дзержинський районний військкомат. Геннадій Кернес зазначив, що міській раді вдалося відновити необхідні приміщення, і сьогодні в установі відкрито дві нові групи, в які ходитимуть 50 дітей. Наступного року в установі планується відновити роботу ще трьох груп. 

За рахунок коштів міського бюджету було розпочато поетапне відновлення дошкільного навчального закладу: відремонтовані та введені в експлуатацію харчоблок, пральня, медичний блок, приміщення для груп. Також для установи було придбано технологічне обладнання, меблі, упорядкована територія. Активну участь у підготовці до відкриття дитсадка брали батьки майбутніх вихованців, з урахуванням їх побажань в дошкільному закладі буде гнучкий графік роботи - по 9 і 12 годин. 

Цього року, незважаючи на проблеми фінансового характеру, в місті відновлює роботу ще один раніше закритий дитячий садок - №362 по пров. Зерновому, 3, розташований в Комінтернівському районі. Крім того, було відремонтовано і відкрито ще 16 груп. Всього в 2014 році додатково створені місця для 400 дітей. В планах міста на 2015 рік - відкрити три нових дитячих садки в Ленінському, Орджонікідзевському та Фрунзенському районах ще для 300 дошкільнят. 

Довідка. У Харкові проживає понад 68 тис. дітей від народження до шести років. Харків займає одне з провідних місць в Україні по охопленню дітей дошкільною освітою. З 2006 року ці показники збільшилися на 10% (у 2006 році дитячі садки відвідували 62% всіх дітей дошкільного віку, в 2014 - 72%). При цьому в місті мають можливість відвідувати дитячі садки всі діти п'ятирічного віку. За останні вісім років у місті відкрито 19 дитсадків (у 2006 році було 177 дошкільних установ, у 2014 - 196), що складає додаткові 6 тис. місць.

Друкувати
Останні новини