На Олексіївці ремонтують тепловий пункт - подачу послуг нормалізують через кілька днів
30 січня 2018 16:50 ЖКГ
На Олексіївці ремонтують тепловий пункт - подачу послуг нормалізують через кілька днів Центральний тепловий пункт на пр. Перемоги, 70-г зараз ремонтують, завершити роботи планують до 3 лютого.

Як повідомили в КП «Харківські теплові мережі», на сьогоднішній день теплообмінники на ЦТП морально і фізично застаріли, поверхні нагріву зношені, в результаті чого якість опалення та гарячого водопостачання в цьому районі на недостатньому рівні. Для нормалізації послуг фахівці підприємства проводять планову заміну теплообмінників та системи гарячого водопостачання.

Як повідомили на ХТМ, зокрема, в ході ремонту буде відновлена ​​проектна двоступінчаста схема підключення теплообмінників з автоматикою регулювання температури гарячої води.

На підприємстві зазначили, що ЦТП 2/16 по пр. Перемоги, 70-г був введений в експлуатацію в 1983 році. До внутрішньоквартальних теплових мереж від центрального теплового пункту підключені 21 житловий будинок, школа, два дитячих комбінати та інші споживачі, забезпечуються теплом і гарячою водою понад 12 тис. жителів.

Друкувати
Останні новини