На Олексіївці готують до відкриття новий дитячий садок
01 липня 2021 20:02 Освіта
На Олексіївці готують до відкриття новий дитячий садок Дитячий садок № 436 в мікрорайоні Олексіївка відновить роботу після 26-річної перерви.

У новому навчальному році дитячий садок зможе прийняти 50 дітей в двох групах, з якими будуть займатися педагоги, музичний керівник і практичний психолог. За бажанням батьків, там організують 12-годинний режим роботи.

З ходом ремонтних робіт в дошкільному навчальному закладі сьогодні, 1 липня, ознайомився виконувач обов'язків Харківського міського голови Ігор Терехов.

Будівлю дитячого садка повністю оновлять - замінять вікна, відремонтують покрівлю, відновлять інженерні мережі, утеплять і пофарбують фасад, встановлять вентиляцію, пожежні сходи. Територію облаштують, поставлять там сучасні ігрові майданчики і павільйони. Також всім необхідним обладнають харчоблок, пральню, медичний кабінет, групові приміщення і кабінети. Для цього вже придбали побутову техніку, меблі, м'який інвентар, ігрові дитячі куточки, ноутбук та ін.

За словами Ігоря Терехова, дитячий садок відповідатиме усім сучасним вимогам.

«Те, що ми відкриваємо дитячі садки, - значить, що місто розвивається. До вересня тут буде 50 дітей, а потім відкриємо додаткові групи. Загалом дитячий садок буде розрахований на 120 дітей, для яких будуть створені найкомфортніші умови», - повідомив Ігор Терехов.

Зазначимо, що з 2006 по 2021 рік у Харкові було створено 36 дитячих садків і відкрито 437 груп для 11 тис. дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини