На молодіжне житлове кредитування у Харкові виділили ще 5 мільйонів гривень
06 липня 2016 12:19 Економіка
На молодіжне житлове кредитування у Харкові виділили ще 5 мільйонів гривень Додаткові 5 млн грн виділили з бюджету міста Харкова на реалізацію Міської цільової програми молодіжного житлового кредитування.

Таке рішення було прийняте сьогодні, 6 липня, на сесії Харківської міської ради.

Як повідомив заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв, ця програма користується значною популярністю серед молодих сімей через її пільгові умови на отримання житла. Додаткове фінансування стало можливим завдяки зменшенню витрат на Міську цільову соціально-економічну програму будівництва (придбання) доступного житла в частині забезпечення житлом працівників підприємств міста Харкова, яка менш популярна серед харків'ян.

Крім того, в програму доступного житла була внесена категорія науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації міста Харкова, які тепер також зможуть отримати пільгові кредити.

Також у одному з напрямків програми доступного житла була збільшена частка участі міста у фінансуванні придбання житла до 50%: тепер вона здійснюватиметься за схемою 50% на 50%, а не 30% на 70%, як це було раніше. Нагадаємо, що таку пропозицію зробив Харківський міський голова Геннадій Кернес у червні під час особистого прийому громадян в Харківському національному університеті ім. Каразіна.

Друкувати
Останні новини