На «КВПВ» відкриють сучасний центр обслуговування
12 травня 2021 17:08 ЖКГ
На «КВПВ» відкриють сучасний центр обслуговування Центр обслуговування споживачів планується відкрити на День міста, 23 серпня, на КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» (пров. Золотий, 4).

У центрі вже багато виконано ремонтних робіт, з якими сьогодні, 12 травня, ознайомився секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Також він зустрівся з колективом підприємства.

На КП «КВПВ» зазначили, що буде збільшений існуючий центр обслуговування. Загальна площа приміщення становитиме понад 500 кв. м. Планується, що всього в ньому буде працювати близько 40 осіб. Городяни зможуть оплачувати в центрі послуги підприємства, користуватися терміналами, а співробітники КП «КВПВ» зможуть складати маршрути для сміттєвозів, які будуть відображатися на планшетах в нових автомобілях «Ford».

Крім того, після ремонтних робіт відвідувачі зможуть входити в центр обслуговування з вулиці, а не через загальні ворота КП «КВПВ», де стоїть транспорт. Таким чином, вдасться уникнути скупчення людей на території підприємства і убезпечити їх.

Ігор Терехов зазначив, що в майбутньому на підприємстві необхідно побудувати станцію технічного обслуговування автомобілів.

Також на підприємстві до Дня міста планується здати в експлуатацію дорогу на в'їзд/виїзд транспорту з паркуванням на 60 місць і контрольно-перевірочний пункт огляду транспорту. Крім того, на 2022 рік заплановано будівництво сервісного центру. Проєкт станції на сім боксів з мийкою та необхідним обладнанням вже підготовлений.

«Чистота в місті багато в чому залежить від «КВПВ». Я дуже радий, що Харків вважається одним з найчистіших міст України. Ми багато уваги приділяємо прибиранню та вивезенню сміття. Завершується будівництво нового сміттєпереробного комплексу в Дергачах. Там вже функціонує новий полігон, зводиться сортувальна станція. На комплексі будуть добувати електроенергію зі звалищного газу. Оновили парк техніки і поступово будемо докуповувати нову для КП «КВПВ». Я вдячний колективу за злагоджену роботу», - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що щорічно КП «КВПВ» вивозить 2,3 млн куб. м твердих побутових відходів. У 2020 році за рахунок коштів бюджету територіальної громади Харкова підприємство придбало 10 сміттєвозів «Ford 1833» і два телескопічних навантажувачи «Monitou». За рахунок власних коштів на «КВПВ» закупили три сміттєвози для збору ТПВ та КМО «Iveco», два автомобілі «Ford Transit» в комплекті з інструментами для виїзного ремонту контейнерного парку та 400 євроконтейнерів об'ємом 1,1 куб. м.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини