На кордоні Харківської області почали будувати оборонні споруди
11 вересня 2014 12:48
На кордоні Харківської області почали будувати оборонні споруди На українсько-російському кордоні, в районі села Плетенівка Харківської області, почали будувати оборонні споруди на випадок воєнної агресії. Про це сьогодні, 11 вересня, повідомив заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов. 

Він зазначив, що за розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса від комунальних підприємств міста для цього було виділено необхідну техніку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини