На ХТЗ відкриється найбільший в Україні воркаут-центр
04 серпня 2017 16:21 Спорт
На ХТЗ відкриється найбільший в Україні воркаут-центр Найбільший в Україні спеціалізований центр для занять стріт-воркаутом відкриється в кінці серпня в районі ХТЗ.

Про це сьогодні, 4 серпня, повідомив заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

«Цей зал буде дуже красивим, сучасним і по-молодіжному модним. Тут будуть займатися представники всіх міських спортивних і молодіжних організацій, наші чемпіони - команда «BarstylersKharkov», а також будуть виховуватися нові покоління атлетів», - зазначив Костянтин Лобойченко.

За словами віце-мера, цього року в Харкові заплановано проведення шести масштабних заходів, присвячених розвитку і підтримці вуличних культур.

«Це не тільки заходи щодо конкретних видів вуличних культур, але також загальні форуми та фестивалі, завдяки яким ми хочемо об'єднати молодих людей, однодумців. Ми пишаємося розвитком вуличних культур в Харкові і за це вдячні лідерам цих напрямків і міському голові Геннадію Кернесу, який їх підтримав і приділяє розвитку цього виду спорту багато уваги», - підкреслив Костянтин Лобойченко.

На сьогоднішній день в Харкові понад 100 тис. молодих людей захоплюються вуличними видами спорту: воркаутом, паркуром, брейк-данс, скейтбордінгом, роллер спортом тощо.

Нагадаємо, 24 червня в Харкові пройшов чемпіонат України з воркауту «Ukrainian Workout Battles 2k17», в якому взяли участь 24 атлети з 18 міст України. Крім того, 5 серпня в Харкові відбудеться фестиваль вуличних культур - всеукраїнський райдер джем «Компліт».

Друкувати
Останні новини