На Холодній горі реконструюють парк «Юність»
06 лютого 2021 18:38 ЖКГ
На Холодній горі реконструюють парк «Юність» Ремонтні роботи у парку «Юність» на вул. Полтавський Шлях планують розпочати цієї весни.

Про це сьогодні, 6 лютого, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який провів там виїзну нараду з керівниками профільних департаментів.

За його словами, буде виконаний комплекс робіт з осушення болота, яке знаходиться поруч з парком. У самій зоні відпочинку зроблять доріжки, хороше освітлення, встановлять нові лавки та урни, облаштують ігрову зону для дітей.

«Жителі мікрорайону люблять це місце. Свого часу з Геннадієм Адольфовичем Кернесом ми зробили тут футбольне поле. Навесні роботи треба продовжити: побудувати тут туалет, оновити дитячі майданчики, зміцнити або побудувати заново дитячу фортецю, яка була створена в парку кілька десятиліть тому. Також потрібно провести освітлення, зокрема, до футбольного поля, зробити покриття для ходьби і бігу. Роботи багато», - зазначив Ігор Терехов. 

Також секретар міськради провів виїзну нараду на вул. Селянській, де планується відремонтувати велику ділянку внутрішньоквартальної дороги.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини