На «Харківводоканалі» пройшло відкрите обговорення тарифів
02 квітня 2019 12:19 ЖКГ
На «Харківводоканалі» пройшло відкрите обговорення тарифів Відкрите обговорення нових тарифів пройшло сьогодні, 2 квітня, на комунальному підприємстві «Харківводоканал».

В обговоренні взяли участь заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, заступник начальника відділу Національної комісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг у Харківській області (НКРЕКП) Тетяна Мірошниченко, співробітники підприємства, представники громадських організацій і харків'яни.

Згідно з розрахунками, для населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, послуга з централізованого постачання холодної води має скласти 10,95 грн/куб. м (без ПДВ), а послуга центрального водовідведення - 5,58 грн/куб. м (без ПДВ).

Для жителів приватного сектора, бюджетних організацій тощо послуга з централізованого постачання холодної води складе 10,21 грн/куб. м (без ПДВ), централізованого водовідведення - 5,22 грн/куб. м (без ПДВ).

Підвищення тарифів пов'язане зі зростанням цін на реагенти, витрат на оплату праці, оплату податків і зборів та ін. 

«З липня минулого року вартість реагентів зросла на 221%, і це серйозні фінансові втрати для підприємства. Також ми намагаємося утримати працівників, постійно підвищуємо їм зарплату. Торік підвищували тричі, а в лютому - ще на 9% і будемо зберігати цю тенденцію. Сподіваємося, що комісія прислухається до наших аргументів і затвердить нові тарифи, тому що до сьогоднішнього дня підприємство зазнає збитків», - зазначив Віталій Панов.

Тепер запропоновані тарифи впродовж 10 днів мають бути розглянуті в НКРЕКП і, у випадку їх схвалення комісією, наберуть чинності після опублікування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини