На «Харківводоканалі» пройшли навчання з пожежної безпеки
03 лютого 2021 15:07 ЖКГ
На «Харківводоканалі» пройшли навчання з пожежної безпеки Протипожежні навчання відбулися сьогодні, 3 лютого, в КП «Харківводоканал».

Під час заходу були відпрацьовані теоретичні та практичні навички щодо запобігання та гасіння загорянь на виробництві.

Як зазначив заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко, на підприємстві такі навчання проходять регулярно.

«Відпрацьовуємо питання, що стосуються повної комплектації засобами пожежогасіння, теоретичні інструктажі, практичні уроки і тренування з пожежної безпеки для співробітників. Тільки злагоджені дії можуть гарантувати результат при виникненні надзвичайної ситуації», - підкреслив він.

Під час навчань провідний інспектор Новобаварського райвідділу міста Харкова ГУ ДСНС України в Харківській області Сергій Кравченко розповів, як треба діяти при виникненні екстрених ситуацій.

«Співробітникам підприємства необхідно проявляти особливу увагу при експлуатації електроприладів, комп'ютерної техніки і систематично перевіряти електропроводку в приміщенні. Також слід досконально вивчити оперативні дії при виникненні пожежі. А керівництву підприємства слід забезпечити вільний під'їзд пожежного автотранспорту та спецтехніки до будівель», - зазначив Сергій Кравченко.

Після теоретичної частини працівники підприємства на практиці покращили свої навички користування вогнегасником при гасінні пожеж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини