На «Харківводоканалі» приділяється пильна увага охороні праці
28 квітня 2021 12:58 ЖКГ
На «Харківводоканалі» приділяється пильна увага охороні праці На КП «Харківводоканал» регулярно проводиться комплекс заходів з метою профілактики та попередження нещасних випадків і професійних захворювань.

Про це сьогодні, 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, повідомила начальник відділу охорони праці підприємства Ольга Єрьоміна.

За її словами, на КП «Харківводоканал» виконується понад 30 видів робіт з підвищеною небезпекою, зокрема, в підземних спорудах, які проводяться відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці та під контролем співробітників відділу. Крім того, на підприємстві проводяться заходи щодо профілактики і попередження коронавірусної інфекції.

«Не зважаючи на те, що пандемія вносить свої негативні корективи в життєдіяльність підприємства, співробітники відділу охорони праці продовжують належним чином проводити всі намічені заходи в цьому найважливішому напрямі. Звичайно ж, за обставин, що склалися, вишукуємо нові рішення і методи для того, щоб проведена нами робота з охорони праці на підприємстві була реалізована в повному обсязі», - зазначила Ольга Єрьоміна.

Довідка. Всесвітній день охорони праці проводиться 28 квітня. За рекомендацією Міжнародної організації праці, цього року він проходить під девізом: «Передбачати, готуватися і реагувати на кризу - інвестиції в стійкі системи безпеки і гігієни праці».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини