На харківських вулицях створять інсталяцію зі старих черевіків і покажуть перформанс
14 травня 2014 15:27
На харківських вулицях створять інсталяцію зі старих черевіків і покажуть перформанс Інсталяцію зі старих черевиків створять 17 травня в Харківській муніципальній галереї в рамках традиційної акції «Ніч музеїв».
Професійні художники створюватимуть арт-об'єкт протягом шести годин (з 19:00 до 24:00) під музичний супровід. Приєднатися до них зможуть усі, хто принесе з собою старе взуття. Також в Муніципальній галереї пройдуть свято альтернативної реальності «Хаос і Структура» та «Нічне полювання». Учасники заходів зможуть стати власниками творів сучасного мистецтва від Павла Макова та Гамлета Зіньківського.

Галерея «VOVATANYA» представить перформанс на набережній «Хто шукає - той знайде», поставить графічну новелу «Mara: Нічні зустрічі» і покаже відео-арт від міжнародного проекту «Time is Love Screening» (Лондон, Париж). Останній, стверджують організатори, зібрав безліч шанувальників по всьому світу, адже відібрані для нього відео розповідають про порушені комунікації, тривожні почуття, глобалізацію, пам'ять і духовність. У результаті кожне відео змушує глядача замислитися про принципи побудови відносин в усьому західному світі. Программа галереї розрахована на час з 19:00 до 23:30.
 
На подвір'ї Літературного музею відкриють кафе і проведуть гастроекскурсіі. Експозиції в музеї присвятять творчості і життю українського поета та художника Тараса Шевченка. У Національному літературно-меморіальному музеї Г. Сковороди відбудеться бал, а в «Вітальні на Дворянській» можна буде побачити роботи учнів Іллі Рєпіна.
Друкувати
Останні новини