На Харків насувається циклон - очікується сильний снігопад і вітер
27 лютого 2018 14:49 Оперативна інформація
На Харків насувається циклон - очікується сильний снігопад і вітер Внаслідок впливу активних циклонів у Харківській області 28 лютого вночі очікується сильний сніг.

За прогнозами Харківського регіонального центру з гідрометеорології, будуть сильна заметіль, снігові замети, на дорогах ожеледь, вітер східний з поривами 15-20 м/cек. Температура повітря вночі - 9-14 градусів морозу, вдень 1-6 градусів нижче нуля.

1 березня очікується значне погіршення погодних умов - сильний сніг, місцями дуже сильний сніг, сильна хуртовина, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Вітер східного напрямку - 17-22 м/сек, місцями 25 м/сек. Температура повітря вночі - 5-10 градусів морозу, вдень 1-6 градусів нижче нуля.

Висота снігового покриву складе 55-60 см.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень і зупинки руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електромереж, комунального господарства, будівельної сфери.

Міська влада звертається до харків'ян з проханням не паркувати автомобілі на узбіччях доріг, щоб не заважати спеціалізованій техніці в прибиранні снігу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини