На ім'я Геннадія Кернеса приходять вітальні телеграми
27 червня 2018 11:54 Місто
На ім'я Геннадія Кернеса приходять вітальні телеграми Харківського міського голову Геннадія Кернеса сьогодні, 27 червня, вітають з днем народження.

Меру Харкова виповнилося 59 років.

На ім'я Геннадія Кернеса надійшли численні телеграми та листівки з вітаннями, зокрема, від Віце-прем'єр-міністра України Володимира Кістіона. «Бажаю Вам міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!» - сказано у привітанні.

Геннадія Кернеса з днем ​​народження привітали перший заступник голови Комітету з питань Регламенту організаційної роботи Верховної Ради України Павло Пинзеник, голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, народні депутати України Віталій Хомутинник, Володимир Кацуба, Олександр Вілкул, Анатолій Гіршфельд.

Також привітання надійшли від мерів українських міст: свого колегу привітали Полтавський міський голова Олександр Мамай, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, Ізюмський міський голова Валерій Марченко, міський голова міста Кропивницького Андрій Райкович, міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Зокрема, у привітанні в.о. міського голови, секретаря Луцької міської ради Григорія Пустовіта зазначається: «Завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду та злагодженій командній роботі Харків перейшов на якісно новий рівень розвитку, завоювавши авторитет сучасного та самобутнього міста. Глибоко переконаний, що Ваша несамовита віра в свої сили, багаті знання та ентузіазм ще довго слугуватимуть зразком добрих справ на благо Вашого чудового міста та України».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини