На харківському скеледромі почався етап Кубка України зі скелелазіння
23 серпня 2013 16:00
На харківському скеледромі почався етап Кубка України зі скелелазіння Етап Кубка України зі скелелазіння проходить з 23 по 25 серпня на скеледромі спортивного комплексу «Вертикаль» (пр. Маршала Жукова, 2).

У змаганнях беруть участь близько 60 спортсменів з 12 регіонів України. 


Це перші змагання, які проводяться на новому скеледромі. У програмі - дві дисципліни: лазіння на швидкість і лазіння на важкість.

Змагання проходять за підтримки Харківської міської ради. Організатори - Федерація альпінізму і скелелазіння України та Федерація альпінізму і скелелазіння Харківської області.

Нагадаємо, перший в Україні професійний скалодром під відкритим небом встановлено біля харківського Палацу спорту, він входить до спортивно-меморіального комплексу «Вертикаль».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини