На двох пленарних засіданнях першої сесії оберуть секретаря міськради та розглянуть питання перейменування вулиць
16 листопада 2015 18:17 Місто
На двох пленарних засіданнях першої сесії оберуть секретаря міськради та розглянуть питання перейменування вулиць Перша сесія міської ради 7 скликання складатиметься з двох пленарних засідань, які відбудуться 18 і 20 листопада.

Про це повідомив секретар міської ради Олександр Новак. Він зазначив, що на першому засідання, яке пройде 18 листопада, представники міської виборчої комісії, відповідно до закону про місцеві вибори, оголосять результати виборів депутатів Харківської міськради та міського голови.

Відповідно до порядку денного, до якого увійшли 12 питань і «Різне», будуть розглянуті організаційні питання, питання створення постійних депутатських комісій та обрання секретаря міської ради. Після цього буде оголошена перерва до 20 листопада.

19 листопада нові постійні комісії проведуть засідання, на яких розглянуть з 4 по 12 питання порядку денного сесії. 20 листопада ці питання розглянуть на другому пленарному засіданні. Серед них - затвердження заступників міського голови, структури виконавчих органів міської ради, положень департаментів міськвиконкому, а також питання перейменування районів, проспектів, вулиць і площ, на виконання закону про декомунізацію.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини