На дорогах Харкова працюють 110 снігоприбиральних машин
25 грудня 2020 10:54 Оперативна інформація
На дорогах Харкова працюють 110 снігоприбиральних машин 110 одиниць техніки прибирають сніг сьогодні вранці, 25 грудня, на вулицях Харкова.

Про це повідомили в КП «Шляхрембуд».

Вночі в прибиранні було задіяно 72 автомобілі, на дороги висипано 367 куб. м піщано-сольової суміші та 226 т солі. Окрім прибирання снігу на магістралях, робочі підприємства очищають проїжджу частину біля зупиночних павільйонів, пішохідні переходи, дощеприймальні колодязі тощо.

Крім того, як повідомили в КП «Благоустрій», станом на 10:00 на прибудинкових територіях сніг прибирають 1354 двірники, в роботах задіяно 39 одиниць техніки та 55 засобів малої механізації.

Як зазначив заступник міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Андрій Руденко, основний пріоритет на найближчі години - забезпечити прохід техніки, очистити виходи з дворів, підходи до лікувальних закладів і продуктових магазинів.

«Складність у тому, що сніг продовжує йти, і результати прибирання не дуже видно. На даний момент по місту працюють майже 1500 комунальників і близько 80 одиниць техніки (це без урахування спецтехніки на магістралях). Тверді побутові відходи вивезені повністю і вчасно. Є деякі складності через припарковані у дворах машини, але поки ми справляємося», - зазначив Андрій Руденко.

Нагадаємо, городян просять в ці дні не виїжджати на вулиці Харкова без нагальної потреби і не паркувати машини на узбіччях і на в'їздах у двори, щоб у комунальних служб була можливість ліквідувати наслідки негоди.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини