На базі університету міського господарства створять Енерго-інноваційний хаб
04 жовтня 2019 09:42 Освіта
На базі університету міського господарства створять Енерго-інноваційний хаб На базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова буде створено Енерго-інноваційний хаб.

Департамент по взаємодії з міжнародними агентствами і фінансовими установами та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) почали нову співпрацю за проектом «Реформи енергоефективності в Україні». Суть проекту полягає у підготовці кваліфікованих фахівців у сфері енергоефективності за компонентом «Професійні кваліфікації», який виконується за дорученням уряду Німеччини.

У рамках ініціативи планується створення Енерго-інноваційних хабів в Україні, метою яких стане поширення кращих міжнародних практик і навчальних матеріалів для різних цільових груп: студентів професійних навчальних закладів, молоді, школярів.

У ході підготовки до реалізації проекту німецька сторона провела відбір вищих навчальних закладів по всій Україні. Переможців оголосили 3 жовтня у рамках семінару з впровадження компонента «Професійні кваліфікації» в Києві. Ними стали Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова і ще два виші з інших міст України. 

На базі харківського університету планується створити один з трьох Енерго-інноваційних хабів, який стане центром знайомства і комунікації роботодавців і потенційних працівників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини