На батьківських зборах роздаватимуть пам'ятку про благодійні внески
19 жовтня 2016 18:09 Освіта
На батьківських зборах роздаватимуть пам'ятку про благодійні внески Четверте засідання робочої групи з вивчення питання залучення та використання благодійних внесків в дитячих садках і школах Харкова відбулося сьогодні, 19 жовтня, в Харківській міській раді.

В ході засідання були внесені зміни до проекту пам'ятки для батьків, в якій міститься інформація про те, як і на яких підставах батьки можуть жертвувати кошти для школи.

За словами директора Департаменту освіти Ольги Деменко, основними принципами для залучення позабюджетних коштів у навчальних закладах міста є законність, прозорість і добровільність. Багато що з того, що пропонувалося на засіданнях робочої групи, передбачено в законодавстві і вже діє в дитсадках і школах.

У свою чергу секретар міської ради Олександр Новак зазначив, що на останніх засіданнях учасники робочої групи прийшли до конструктивної роботи, результатом якої є ця пам'ятка. Вона буде опублікована на сайті Департаменту освіти, сайтах районних управлінь освіти, а також на сайтах навчальних закладів.

При цьому директор Департаменту освіти зазначила, що на кожній сесії міської ради на освіту Харкова виділяються кошти. Зокрема, на найближчій сесії додатково на поточні витрати навчальних закладів буде виділено 667 тис. грн, 9 млн грн - на капітальні видатки.

Видатки на сферу освіти міста на 2017 рік будуть затверджені під час формування бюджету на наступний рік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини