На Балашовському шляхопроводі обмежать рух транспорту
15 серпня 2019 17:20 Оперативна інформація
На Балашовському шляхопроводі обмежать рух транспорту Рух транспорту по вул. Плеханівській, на Балашовському шляхопроводі по смузі руху від вул. Польової у бік Балашовського проїзду, буде обмежений з 10:00 до 11:00 16 серпня.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов'язано з ремонтними роботами. Пропуск транспорту буде організований вільною від виконання робіт смугою руху. 

У цей час буде заборонений рух трамваїв по вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Кошкіна при русі в бік вул. Морозова. Через це трамваї курсуватимуть так:

№5: у бік Південного вокзалу - за своїм маршрутом;

у бік вул. Одеської: - Південний вокзал - вул. Євгена Котляра - вул. Полтавський шлях - пл. Сергіївська - пл. Павлівська- пл. Конституції - пр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - вул. Морозова - пр. Героїв Сталінграда - вул. Одеська;

№ 8: у бік 602 м/р - за своїм маршрутом;

у бік вул. Одеської: - 602 м/р - Салтівське шосе - пров. Салтівський - вул. Академіка Павлова - пр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - вул. Морозова - пр. Героїв Сталінграда - вул. Одеська. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини