На 18-му цвинтарі проведуть процедуру перепоховання
19 вересня 2022 16:46 Місто
На 18-му цвинтарі проведуть процедуру перепоховання Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 19 вересня, провів нараду щодо перепоховання.

Як повідомив мер Харкова, у перші місяці війни працівники КП «Ритуал» здійснювали поховання з порушенням законодавства України. У КП «Ритуал» провели службове розслідування, за результатами якого були ухвалені кадрові рішення.

Нинішньому керівництву КП «Ритуал» поставлене завдання – виправити ситуацію, що склалася за попереднього керівника підприємства, та перепоховати тіла відповідно до законів України.
 
Міський голова зазначив, що підприємству виділять додаткові кошти з міського бюджету, щоб померлі були поховані належним чином.

Тіло бійця тероборони Романа Симонка, який загинув під час обстрілу будівлі Харківської обласної військової адміністрації, планують перепоховати з усіма почестями вже наступного тижня на Алеї Слави, на тому ж цвинтарі №18, де він покоїться зараз, але у спільній могилі.

«Люди пішли з життя, коли почалася війна, але потрібно якнайшвидше перепоховати їх по-людськи, кожного в окремій могилі, як вони на те заслуговують», - підкреслив мер Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини