Муніципальна аптека незабаром відкриє три нові пункти
17 травня 2013 16:48
Муніципальна аптека незабаром відкриє три нові пункти КП «Муніципальна аптека міста Харкова» відкриє найближчим часом три нових аптечних пункти.

Про це сьогодні, 17 травня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради повідомив директор підприємства Михайло Пугач.

За його словами, на сьогоднішній день в Харкові працює 15 пунктів «Муніципальної аптеки». У найближчі півтора місяці будуть відкриті аптечні точки в дитячій поліклініці №12 на пр. Московському, 153, у міській поліклініці №11 на пр. Тракторобудівників, 105 та додатковий пункт у міській лікарні №2 на пр. Московському, 197.

Директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат нагадав, що переваги «Муніципальної аптеки» - у постійному контролі за ціновою політикою, немає завищених цін, лікарські препарати якісні. Також підприємство бере на себе зобов'язання перед державою з обслуговування пільгових і безкоштовних рецептів.

У I кварталі 2013 року чистий прибуток КП «Муніципальна аптека міста Харкова» склала 96,3 тис. грн, товарообіг - більше 3,2 млн грн.

Друкувати
Останні новини