Молодіжні команди можуть отримати кошти на реалізацію власних проєктів
21 травня 2021 16:38 Суспільство
Молодіжні команди можуть отримати кошти на реалізацію власних проєктів Оголошено новий конкурсний набір молоді та підлітків для участі у програмі «UPSHIFT Україна».
Як повідомили організатори, молоді люди зможуть пройти навчання за методологією «human centered design» (дизайн, орієнтований на людину), розробити власні проєкти та отримати фінансову й менторську підтримку для їх реалізації. Взяти участь у конкурсі можуть команди з трьох-п'яти учасників віком від 14 до 21 року з усіх областей України. 

Підкреслюється, що проєкти команд обов’язково мають стосуватися протидії зміні клімату та захисту навколишнього середовища. Серед можливих тем - відповідальне споживання, повторне використання (upcycle/reuse), енергоефективність та енергозбереження, протидія забрудненню повітря, збереження водних ресурсів, зменшення кількості та утилізації засобів особистого захисту під час пандемії COVID-19, «зелений» транспорт та ін. 

Прийом заявок триватиме до 28 травня. З більш детальною інформацією можна ознайомитися тут

Зазначимо, що проєкт «UPSHIFT Україна» – це глобальна інноваційна програма, яка реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у 22 країнах світу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини