Молодь Харкова запрошують взяти участь у міському ярмарку вакансій
07 квітня 2021 13:31 Суспільство
Молодь Харкова запрошують взяти участь у міському ярмарку вакансій Щорічний міський ярмарок вакансій «Dream Job» пройде 21 травня в Саду імені Т. Г. Шевченка.

Про це сьогодні, 7 квітня, в прес-центрі Харківської міськради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

Він зазначив, що цей проєкт реалізується в місті протягом п'яти років і користується популярністю серед молоді. Так, щорічно міський ярмарок вакансій раніше відвідувало близько 10 тис. молодих харків'ян.

«Цей проєкт актуальний як для тих, хто тільки закінчив виш, так і для студентів, які продовжують навчання. Ми допомагаємо налагодити контакт між роботодавцями та молоддю, завдяки чому близько 10% учасників ярмарку знаходять роботу», - зазначив директор департаменту.

Він розповів, що в рамках цього заходу 50 компаній роботодавців представлять свої вакансії в сфері IT, виробництва, надання послуг і державного сектора. За його словами, це великі компанії, які зацікавлені у молодих, перспективних та ініціативних працівниках.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини