Міжнародні фінансові організації продовжують інвестувати в Харків
14 лютого 2022 16:12 Співробітництво з міжнародними організаціями
Міжнародні фінансові організації продовжують інвестувати в Харків Європейський банк реконструкції та розвитку продовжує співпрацю з Харковом як з одним з основних партнерів та планує нові інвестиції у місто.

Про це повідомив асоційований директор, старший банкір Департаменту сталої інфраструктури ЄБРР в Україні Денис Гайовий.

За його словами, спільно з Харківською міською радою вже реалізовано проєкт з оновлення тролейбусного парку. Також ЄБРР та Харків продовжують співпрацю з будівництва нових станцій метрополітену та розглядають нові ініціативи, серед яких - модернізація систем поводження з ТБО, громадського транспорту та ін. 

«Незважаючи на геополітичні складнощі, партнерство ЄБРР і Харкова продовжуватиметься. Цього року маємо розпочати будівництво метро. Плануватимемо робочий візит для обговорення результатів, коли буде завершена чергова стадія тендера. Орієнтовно – у березні-квітні», - зазначив Денис Гайовий. 

Асоційований директор ЄБРР наголосив, що банк не планує згортати або зменшувати діяльність в Україні. Цьогорічний обсяг інвестицій має скласти мінімум 1 млрд євро, як і в останні роки. Він також нагадав, що зокрема 320 млн євро ЄБРР та Європейський інвестиційний банк планують вкласти у продовження будівництва метро у Харкові.

«ЄБРР підтримує Україну і українські міста як генератори розвитку», - наголосив асоційований директор ЄБРР.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини