Місто збільшило фінансування молодіжного житлового кредитування
22 серпня 2018 10:53 Економіка
Місто збільшило фінансування молодіжного житлового кредитування На 2 млн грн збільшено фінансування Міської цільової програми молодіжного житлового кредитування у 2018 році.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 22 серпня, на сесії Харківської міської ради.

Зазначимо, що цього року на реалізацію Міської цільової програми молодіжного житлового кредитування на 2011-2020 роки виділено 21,2 млн грн, в тому числі 20 млн грн - на надання пільгових кредитів. За підсумками 7 місяців на пільгове кредитування фактично використано 70% передбачених коштів. При цьому кількість бажаючих скористатися даною програмою серед молодих сімей та одиноких громадян значно зросла.

Одночасно з цією програмою в Харкові діє Міська цільова соціально-економічна програма будівництва (придбання) доступного житла, призначена для працівників харківських підприємств. У 2018 році на цю програму було виділено з бюджету міста 10 млн грн, тоді як сама програма не користується попитом. У зв'язку з цим було прийнято рішення збільшити фінансування програми молодіжного житлового кредитування на 2 млн грн за рахунок програми будівництва (придбання) житла.

Всього на програму молодіжного житлового кредитування в 2018 році передбачено 23,2 млн грн.

Друкувати
Останні новини