Місто залишило безкоштовне харчування для школярів молодших класів
13 січня 2016 12:47 Освіта
Місто залишило безкоштовне харчування для школярів молодших класів Місто фінансуватиме в 2016 році харчування школярів 1-4 класів.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 13 січня, на сесії Харківської міської ради.

Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, цього року вперше не передбачені кошти з державного бюджету на сніданки для школярів молодших класів. Харківський міський голова Геннадій Кернес ініціював виділення коштів для цього з міського бюджету.

«Після того як був прийнятий державний бюджет, ми почали отримувати масу дзвінків від стурбованих батьків. Ми розуміємо, наскільки гостро стоїть ця проблема для сімей», - підкреслила Ольга Деменко.

Вона повідомила, що на ці цілі з міського бюджету рішенням сесії буде виділено 65 млн грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини