Місто виділить 50 мільйонів гривень на ремонт тепломереж
06 червня 2018 13:54 ЖКГ
Місто виділить 50 мільйонів гривень на ремонт тепломереж Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 6 червня, провів нараду щодо підготовки міста до опалювального сезону 2018-2019 років.

Нарада пройшла за участю глав районів, директорів профільних департаментів та комунальних підприємств.

Як повідомив Ігор Терехов, на найближчу сесію міської ради буде винесено питання про виділення КП «Харківські теплові мережі» фінансової підтримки в розмірі 50 млн грн, яка буде спрямована на підготовку тепломереж міста до опалювального сезону.

«Ми бачимо, що сьогодні ціна на газ, яка існує і має тенденцію до підвищення, абсолютно нівелює роботу «Харківських теплових мереж». Підприємство не має фінансової можливості готуватися до опалювального сезону так, як це було у попередні роки», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, також міська влада веде переговори зі Світовим банком про виділення на ці цілі кредитних коштів. «Ми сьогодні знаходимося в активній фазі переговорів зі Світовим банком з приводу того, щоб отримати кошти на придбання матеріалів, щоб замінити зношені ділянки магістральних трубопроводів ХТМ. Йдеться про 94-у магістраль, на якій в кінці опалювального сезону відбулися пориви в декількох місцях. Сьогодні на трубопроводі проводяться гідравлічні випробування, за підсумками яких буде визначено слабкі місця, які необхідно замінити», - повідомив Ігор Терехов.

За словами генерального директора КП «Харківські теплові мережі» Сергія Андрєєва, на сьогоднішній день в місті існує 41 проблемний об'єкт - це житлові будинки, в яких необхідно замінити зношені ділянки транзитного трубопроводу. Ремонтні роботи планується провести за рахунок кредитних коштів (близько 5 млн грн).

У ході наради Ігор Терехов також акцентував увагу на кадровому дефіциті комунальних працівників у місті.

«У нас величезний дефіцит зварників і майстрів, тому що в існуючий тариф включена і заробітна плата робітників - це 4800 гривень, і люди не хочуть працювати за такі гроші. Це дуже серйозне питання, і місто працюватиме над тим, щоб покрити цей дефіцит кадрів», - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що сьогодні в житлових будинках міста ведуться роботи з перевірки та ремонту систем центрального опалення, внутрішньобудинкових мереж гарячого, холодного водопостачання та водовідведення. Всі роботи з підготовки житлового фонду до опалювального сезону йдуть згідно з графіком.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини