Місто виділило 3 мільйони гривень на компенсацію «теплих» кредитів для харків'ян
11 листопада 2020 17:32 Економіка
Місто виділило 3 мільйони гривень на компенсацію «теплих» кредитів для харків'ян 3,2 млн грн було виділено з міського бюджету на відшкодування жителям Харкова відсотків і частини основної суми за кредитами на енергозбереження, починаючи з 2017 року.

Про це сьогодні, 11 листопада, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв. За його словами, така сума була витрачена з початку дії програми. За цей час в ній взяли участь більше тисячі харків'ян.

Зазначимо, що в 2017 році була прийнята міська програма з відшкодування жителям міста процентної ставки за кредитами на енергозбереження в розмірі облікової ставки НБУ. У 2019 програму доповнили новим напрямком - відшкодування 10% тіла кредиту для всіх громадян і 20% - для багатодітних сімей. Дію програми було продовжено до 2025 року.

Нагадаємо, компенсацію на термомодернізацію житла харків'яни можуть отримати в рамках державної програми з утеплення приміщень. При цьому держава компенсує 35% тіла кредиту. Грошові кошти позичальники беруть, в основному, на придбання вікон та балконних дверей, матеріалів і устаткування для теплоізоляції зовнішніх стін, котлів та радіаторів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини