Місто виділило 1,5 мільйона гривень на компенсацію відсотків за «теплими кредитами»
22 травня 2018 16:21 Суспільство
Місто виділило 1,5 мільйона гривень на компенсацію відсотків за «теплими кредитами» Понад 1,5 млн грн виділено в 2018 році з міського бюджету на компенсацію процентних ставок в рамках реалізації Програми часткового відшкодування фізичним особам міста Харкова відсотків за кредитами на енергозбереження.

Про це сьогодні, 22 травня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста повідомив заступник директора Департаменту економіки та комунального майна Дмитро Гармаш.

За його словами, з березня 2017 року по квітень 2018 року програмою скористалися 567 харківських сімей. Сума компенсації з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами склала 678 тис. грн. Всього в Харкові взяли «теплі кредити» на загальну суму близько 11,5 млн грн.

Дмитро Гармаш зазначив, що міська програма проводиться спільно з державною, фінансування якої було відновлено цього року.

«Державна програма передбачає компенсацію тіла кредиту, а міська програма - відсотків за кредитами. Для позичальників вигідно, щоб фінансувалися обидві програми. Зараз на державну програму уряд виділив 400 млн грн, в зв'язку з чим кількість позичальників у Харкові збільшиться», - підкреслив заступник директора департаменту.

Нагадаємо, програма часткового відшкодування жителям Харкова відсотків за кредитами на енергозбереження почала працювати з березня 2017 року і діє на постійній основі до 2020 року. Міська рада підписала договори про взаємодію з «Укргазбанком», «Державним Ощадним банком України», «Державним експортно-імпортним банком України» і «ПриватБанком» про компенсації харків'янам облікової ставки Нацбанку України. Дізнатися більш детальну інформацію про умови отримання кредитних коштів можна безпосередньо в банках. Обов'язкова умова - людина, яка оформляє кредит, має бути прописана в Харкові, при цьому вона може проживати як у багатоквартирному будинку, так і в приватному.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини