Місто виділило 100 мільйонів гривень на закупівлю газу для ТЕЦ-5
12 вересня 2018 13:25 ЖКГ
Місто виділило 100 мільйонів гривень на закупівлю газу для ТЕЦ-5 100 млн грн на забезпечення лімітами газу виділено з міського бюджету для Харківської ТЕЦ-5.

Про це сьогодні, 12 вересня, на нараді з підготовки міста до роботи в осінньо-зимовій період повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«ТЕЦ-5 забезпечує теплом і гарячою водою приблизно 30% житлових будинків Харкова. У зв'язку з цим, щоб підприємство стабільно працювало і планово увійшло в опалювальний сезон, для ТЕЦ-5 були перераховані фінансові ресурси - 100 млн грн - на придбання газу на жовтень і листопад», - повідомив Ігор Терехов.

За його словами, також в місті триває масштабна робота з перекладки основних трубопроводів - 94-ої магістралі у Немишлянському районі й трубопроводу на вул. Шатилівській.

«Ми розгорнули роботи в повному обсязі, тому що знаємо - у нас дуже стислі терміни. Світовий банк повністю фінансує купівлю труби, матеріал до нас надходить практично щоденно, і робочі фактично з коліс починають монтувати нові труби. Сьогодні вже перекладена частина 94-ої магістралі, в планах замінити її в повному обсязі. На вул. Шатилівській також вже досягнуті домовленості з власниками гаражів, розташованих над трубопроводом. Найближчим часом конструкції будуть перенесені в інше місце, і ми приступимо до роботи. Цю магістраль ми також повністю замінимо», - підкреслив перший віце-мер.

Крім того, Ігор Терехов повідомив, що на сьогоднішній день усі будинки комунальної форми власності підготовлені до опалювального сезону. У місті проводиться робота зі встановлення лічильників тепла і реконструкції індивідуальних теплових пунктів. Також дорожні служби продовжують заготовляти запаси піску та піщано-сольової суміші до зими, а для прибирання Харкова взимку закуплена нова снігоприбиральна техніка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини