Місто продовжує надавати допомогу будинкам ЖБК, ЖК та ОСББ
06 листопада 2020 09:03 ЖКГ
Місто продовжує надавати допомогу будинкам ЖБК, ЖК та ОСББ У більш ніж 200 будинках ЖБК, ЖК та ОСББ провели ремонтні роботи в рамках міської програми.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, цього року у таких будинках було відремонтовано 78 під'їздів, понад 150 вхідних груп, близько 50 ліфтів, у т.ч. в 31 ліфті замінили купе-кабіни. Крім того, в 50 будинках замінили старі вікна на нові, енергозберігаючі. Всього в цьому році всіма видами робіт було охоплено понад 200 будинків ЖК, ЖБК та ОСББ, і зараз формується список робіт на 2021 рік.

«Формуються заявки від будинків ЖБК, ОСББ в рамках нашої програми співфінансування, де не менше 25% - це фінансування будинку ЖБК або ОСББ, решту виділяє міський бюджет», - зазначив директор департаменту.

Нагадаємо, в Харкові діє програма фінансової підтримки будинків ЖБК, ЖК та ОСББ. В рамках цієї програми з міського бюджету виділяються кошти на ремонт під'їздів, вхідних груп, придбання і встановлення поштових скриньок, лавок, урн для сміття, огороджувальних конструкцій. Також на умовах співфінансування на прибудинкових територіях встановлюються дитячі ігрові та спортивні майданчики.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини