Місто продовжить підтримувати ЖК та ОСББ
18 грудня 2019 11:35 ЖКГ
Місто продовжить підтримувати ЖК та ОСББ Кошти на реалізацію Програми підтримки будинків ЖК, ЖБК та ОСББ виділили сьогодні, 18 грудня, на сесії Харківської міської ради.

Зокрема, ухвалено рішення виділити з міського бюджету на капітальний ремонт житлових будинків 15 млн грн, на придбання приладів обліку і додаткового устаткування - 195 тис. грн, на придбання та встановлення лавок, урн, контейнерів - 500 тис. грн, на поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів - 1,6 млн грн. Також кошти спрямують на вивезення побутових відходів, завезення піску, знесення аварійних дерев, навчальні заходи для представників ОСББ та ін. заходи.

Нагадаємо, що в Харкові реалізується міська програма підтримки житлових кооперативів і ОСББ, коли всі роботи в будинках проводяться на умовах співфінансування з мешканцями. Також в Харкові діє програма, яка передбачає часткову компенсацію кредитів, отриманих ЖБК та ОСББ на енергозберігаючі заходи. За її умовами з міського бюджету відшкодовується 20% суми кредитів, але не більше 200 тис. грн за одним кредитом. Також цього року міську програму «Теплі кредити» доповнили новим розділом «Енергодім», в рамках якої ОСББ відшкодовуватимуть відсоткову ставку за «теплими» кредитами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини