Місто придбало 10 чеських тролейбусів
27 вересня 2017 17:55 ЖКГ
Місто придбало 10 чеських тролейбусів Тролейбусний парк Харкова поповнився 10 тролейбусами чеського виробництва.

Як повідомив сьогодні, 27 вересня, директор КП «Тролейбусне депо №2» Дмитро Липовий, за результатами тендеру було закуплено п'ять одинарних і ще стільки ж подвійних одиниць рухомого складу. За його словами, тролейбуси не нові, але всі - після капітального ремонту. Один тролейбус обійшовся майже в 2 млн грн, при цьому новий коштує близько 5 млн грн.

«У цих тролейбусів дуже висока якість відремонтованих і нових вузлів, агрегатів, а також лакофарбового покриття. Ступінь їхньої надійності на високому рівні, а кількість простоїв зведена до мінімуму», - зазначив Дмитро Липовий.

За його словами, нові тролейбуси прослужать ще не менше 10 років. Чотири з них уже вийшли на маршрути №5 та 6, інші їздитимуть на маршрутах №3, 20 та ін.

Зараз парк тролейбусного депо №2 складається з 37 тролейбусів 2011 року випуску. Є ще 51 одиниця рухомого складу, де зношеність становить понад 80%. Надалі, як зазначив директор комунального підприємства, місто має плани придбати нові тролейбуси за рахунок коштів європейських банків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини