Місто працює над тим, щоб вчителі і лікарі з COVID-19 отримували матеріальну допомогу вчасно
23 лютого 2021 12:49 Суспільство
Місто працює над тим, щоб вчителі і лікарі з COVID-19 отримували матеріальну допомогу вчасно Співробітникам бюджетних підприємств, які хворіють або перехворіли на коронавірус, продовжують надавати матеріальну допомогу з коштів міського бюджету.

Про це сьогодні, 23 лютого, на робочій нараді, яку провів секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Вона підкреслила, що для своєчасного отримання матеріальної допомоги  працівниками сфер медицини, освіти і комунальних служб, які перехворіли на COVID-19, відповідна комісія збирається щотижня. Зараз на розгляді перебуває 469 заяв, 265 співробітників бюджетних підприємств  матеріальну допомогу вже отримали.

Також Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що за минулий тиждень COVID-19 підтвердився у 793 харків'ян. На стаціонарному лікуванні зараз перебувають 379 пацієнтів. Всього в місті зайнято 45% ліжко-місць для хворих на коронавірус. При цьому відсоток летальних випадків від коронавірусу в місті нижче, ніж в області та Україні (1,4% проти 1, 8% і 1, 9% відповідно).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини