Місто підтримає хворих на коронавірус, а також підприємців
04 грудня 2020 17:29 Місто
Місто підтримає хворих на коронавірус, а також підприємців Міська влада надасть підтримку деяким категоріям громадян, які постраждали від коронавірусу, пандемії та її економічних наслідків.

Про це сьогодні, 4 грудня, після всеукраїнського селектора, присвяченого питанням боротьби з COVID-19, повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він нагадав, що сьогодні Верховна Рада ухвалила низку законів, спрямованих на підтримку малого і середнього бізнесу в зв'язку з можливим локдауном.

«Рішення таке, що частково ця підтримка буде надана державою, частково - за рахунок коштів міського бюджету. Будемо його виконувати. І подивимося, які ще пільги зможемо ввести на місцевому рівні, щоб полегшити життя підприємцям під час локдауна, який планується на першу половину січня наступного року», - зазначив Ігор Терехов.

Також перший віцемер повідомив, що місто надасть одноразову матеріальну підтримку працівникам комунальної сфери, які мають підвищені ризики захворіти на коронавірус, якщо вони все-таки підхоплять COVID-19.

«На минулій сесії міськради ми виділили кошти на матеріальну допомогу тим, хто працює в комунальній сфері, - це лікарі, вчителі, працівники транспортної сфери. Якщо хтось із них захворіє, то отримає від 5 до 10 тис. грн в залежності від ступеня складності хвороби», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини