Місто підпише меморандум з американською компанією для впровадження «розумних» технологій
30 січня 2019 17:16 Місто
Місто підпише меморандум з американською компанією для впровадження «розумних» технологій Харківська міська рада та компанія «Cisco» завтра, 31 січня, підпишуть меморандум про співпрацю.

Меморандум передбачає реалізацію пілотних проектів в рамках концепції «Розумне місто» на базі платформи «Cisco Smart+Connected City».

Проекти включають в себе інтелектуальне вуличне освітлення, вимірювання якості повітря, елементи інтелектуальної транспортної системи, побудову платформи для «Інтернету речей», управління паркуванням тощо.

«Харків - один з провідних регіонів України з точки зору науково-технічного потенціалу. Як світовий лідер в сфері мережевого обладнання та програмного забезпечення для інтернет-рішень ми готові надати допомогу Харківській міській раді в становленні її як національного стандарту та орієнтиру в сфері реалізації цифрових інновацій в Україні», - повідомив глава представництва «Cisco» в Україні та країнах СНД Олег Боднар.

Початок заходу - о 14:00.

Довідка. «Cisco» - американська транснаціональна компанія, світовий лідер в області інформаційних технологій, який з 1984 року сприяє розвитку Інтернету. Історія співробітництва Харківської міської ради з компанією «Cisco» почалася в 2003 році.

Друкувати
Останні новини