Місто додасть на програму молодіжного кредитування 2 мільйона гривень
07 вересня 2015 18:33 Місто
Місто додасть на програму молодіжного кредитування 2 мільйона гривень Міська влада має намір додати цього року на міську цільову програму молодіжного житлового кредитування додаткові 2 млн грн.

Про це сьогодні, 7 вересня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради повідомив заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

За його словами, 5 млн грн, які були передбачені на цю програму в бюджеті міста на 2015 рік, вже повністю освоєні.

«Тому ми хочемо збільшити фінансування програми молодіжного житлового кредитування на 2 млн грн. Це дозволить повністю закрити існуючий реєстр, тобто люди, які виявили бажання взяти участь у цій програмі, зможуть отримати квартири ще цього року», - зазначив Михайло Фатєєв.

Збільшення фінансування відбудеться за рахунок коштів Міської цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки, яка цього року не буде виконана.

«Цього року 5 млн грн, передбачені в бюджеті міста на реалізацію цієї програми, освоєні не були, оскільки міжвідомча комісія при Мінрегіонбуді не затвердила список будинків, які можуть в ній брати участь. Тому ми хочемо зменшити на 2 млн грн фінансування програми доступного житла, бо технічно ці кошти до кінця року освоєні не будуть. Але ці гроші якраз і  підуть на молодіжне кредитування», - повідомив заступник міського голови.

Він також нагадав, що з 1 вересня в структурі виконавчих органів міської ради створений структурний підрозділ ДАБК, що тепер дає можливість місту самостійно затверджувати список будинків, які беруть участь у житлових програмах. Це суттєво спростить їх реалізацію в майбутньому.

Друкувати
Останні новини