Місто дало згоду на відкриття двох автостанцій
22 квітня 2015 17:57 Місто
Місто дало згоду на відкриття двох автостанцій Виконавчий комітет Харківської міської ради дав згоду на відкриття автостанцій «Героїв Праці» і «Привокзальна».

Таке рішення було прийнято сьогодні, 22 квітня, на засіданні виконкому.

Як повідомив заступник директора Департаменту транспорту Євген Федорчук, після прийняття цього рішення КП «Харковпасс», яке займається будівництвом автостанції біля ст. м. «Героїв Праці», і ТОВ «Транс-Регіон-Авто», яке займеться будівництвом автостанції «Привокзальна», матимуть законне право відкрити ці об'єкти.

Зазначимо, що біля ст. м. «Героїв Праці» вже працює термінал, який приймає міські маршрутки. Там знаходиться кінцева зупинка десяти автобусних маршрутів: №8, 28е, 48е, 41е, 54е, 108е, 275е, 212е, 203е та 266е.

Після ухвалення рішення виконкому термінал з прилеглою територією після завершення будівництва зможе називатися автостанцією. На ній будуть обслуговуватися приміські та міжміські автобуси. Зараз там закінчуються роботи з облаштування станційного будинку і навісу. На виїзді з терміналу вже працює новий світлофор. Подальше будівництво автостанції залежить від фінансування. У разі регулярних грошових надходжень вона може бути добудована за півроку.

За словами Євгена Федорчука, будівництво автостанції «Привокзальна» - на початковому етапі, але її значення не менш важливе, ніж автостанції на вул. Героїв Праці.

«У районі Південного вокзалу велике скупчення таксистів, які часто працюють без документів. Також туди заїжджають нелегальні автобуси. Щоб припинився цей потік, потрібна автостанція, яка дозволить впорядкувати рух цього транспорту», - підкреслив Євген Федорчук.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини