Міську поліклініку №9 модернізують
03 вересня 2021 13:35 Медицина
Міську поліклініку №9 модернізують У Міській поліклініці №9 відремонтували вхідну групу та хол.

Також у 2021 році планується виконати ремонт кабінетів сімейних лікарів, пункту очікування муніципальної швидкої допомоги, встановити електронне обладнання та меблі.

З ходом робіт сьогодні, 3 вересня, ознайомився секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він також привітав колектив з 30-річчям медустанови і вручив лікарям нагороди міської ради.

«Хочу побажати, щоб наступні 30 років були краще. Праця медика дуже важка. До вас люди приходять, коли їм погано, тому ви повинні бути лікарями, психологами та знайти з усіма спільну мову. Без вас нікуди. Тому ще раз велике вам спасибі і зі святом! А ми не будемо зменшувати обороти і приведемо все до ладу. Підказуйте, що нам потрібно зробити», - звернувся до медиків Ігор Терехов.

Він повідомив, що в майбутньому поліклініку обслуговуватиме муніципальна швидка допомога.

«Ми будемо робити нашу швидку допомогу. Я зустрічаюся з людьми, і є такий запит, щоб була своя муніципальна допомога, яка б обслуговувала поліклініки», - повідомив на зустрічі Ігор Терехов.

Довідка. Міська поліклініка №9 працює з 3 вересня 1991 року. Сьогодні в ній надають первинну і вторинну медичну допомогу за дев'ятьма спеціальностями дорослим і дітям. В електронній системі НСЗУ зареєстровано 69 лікарів і 88 медичних сестер. З 2018 року харків'яни уклали з лікарями поліклініки близько 48,8 тис. декларацій, в тому числі для спостереження 8,4 тис. дітей.

1405 / 5000

Результаты перевода

Також в 2021 році планується виконати ремонт вестибюля, кабінетів сімейних лікарів, пункту очікування «муніципальної швидкої допомоги», електронне обладнання та меблі. З ходом робіт сьогодні, 3 вересня, ознайомився секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він привітав колектив з 30-річчям медустанови і вручив лікарям нагороди міської ради. «Хочу побажати, щоб наступні 30 років були краще. Праця медика - дуже важкий. До вас не приходять, коли добре, тому ви повинні бути лікарями, психологами та знайти з усіма спільну мову. Без вас нікуди. Тому ще раз велике вам спасибі і зі святом! А ми не будемо зменшувати обороти, і приведемо все до ладу. Підказуйте, що нам потрібно зробити », - звернувся до медиків Ігор Терехов. Він повідомив, що в майбутньому поліклініку обслуговуватиме муніципальна швидка допомога. «Ми будемо робити нашу швидку допомогу. Я зустрічаюся з людьми, і є такий запит, щоб була своя державна підтримка, яка обслуговувала поліклініки », - повідомив на зустрічі Ігор Терехов. Довідка. Міська поліклініка №9 працює з 3 вересня 1991 року. Сьогодні там надають первинну і вторинну медичну допомогу за дев'ятьма спеціальностями дорослим і дітям. В електронній системі НСЗУ зареєстровано 69 лікарів і 88 медичних сестер.С 2018 року харків'яни уклали з лікарями поліклініки близько 48,8 тис. Декларацій, в тому числі для спостереження 8,4 тис. Дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини