Міськрада звернулася до Кабміну в зв'язку з компенсацією різниці в тарифах на послуги ЖКГ
27 лютого 2019 12:27 Місто
Міськрада звернулася до Кабміну в зв'язку з компенсацією різниці в тарифах на послуги ЖКГ Харківська міська рада ухвалила звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з питання погашення різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Текст звернення був схвалений сьогодні, 27 лютого, на сесії міськради.

У ньому, зокрема, говориться, що обласна територіальна комісія з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах КП «Харківські теплові мережі» затвердила заборгованість з різниці в тарифах на теплову енергію, централізоване опалення і постачання гарячої води, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню міста Харкова в 2015 році, в сумі 60 млн грн.

«Однак через відсутність фінансування в необхідному обсязі в 2018 році з вказаної суми було погашено лише 4,9 млн грн. Таким чином, станом на 1 січня 2019 року непогашена сума заборгованості з різниці в тарифах за теплову енергію, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води перед КП «Харківські теплові мережі» склала 55,1 млн грн», - говориться у зверненні.

Щоб вирішити проблему, Харківська міська рада звернулася до голови уряду з проханням ініціювати внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» та передбачити відповідну субвенцію.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини