Міськрада відстояла у суді законність виділення землі для КП «Міський торговий ринок»
13 листопада 2020 14:47 Місто
Міськрада відстояла у суді законність виділення землі для КП «Міський торговий ринок» Харківська міська рада ухвалила законне рішення про виділення земельної ділянки для будівництва багатофункціонального торгового комплексу по пр. Льва Ландау, 182.

Як повідомив сьогодні, 13 листопада, директор КП «Міський торговий ринок» Олександр Молчанов, відповідне рішення було ухвалене напередодні Східним апеляційним господарським судом.

Він нагадав, що в жовтні 2019 року міськрада виділила комунальному підприємству земельну ділянку для будівництва багатофункціонального торгового комплексу. У нього повинні переїхати підприємці, торгові точки яких потрапили в зону будівництва дороги через ринок «Барабашово».

«Тоді ми зіткнулися з проблемою, що концерн «АВЕК» та афільовані з ним структури виступили проти цього рішення і незаконно захопили цю територію, виставивши фізичну охорону. Звичайно ж, у таких умовах ми не могли провести геологічні та геодезичні дослідження, необхідні для розробки проєкту. Коли ми все-таки провели з боєм ці дослідження, нас звинуватили, що ми нібито рейдери. Пов'язана з «АВЕК» фірма «Перехрестя плюс» подала позов про незаконність виділення землі міськрадою нашому комунальному підприємству. Суд першої інстанції задовольнив їхні вимоги, а ось апеляційний суд учора повністю в них відмовив. Таким чином, рішення міськради про виділення землі визнане законним», - зазначив Олександр Молчанов.

За його словами, незважаючи на судовий позов, комунальне підприємство не зупиняло розробку проєкту будівництва торгового комплексу. Планується, що до кінця року проєкт буде готовий, і будівництво почнеться наступного року.

«Керівництво концерну «АВЕК» має зрозуміти, що це не політичні ігри, а долі людей, які можуть залишитися на вулиці без торгових об'єктів. Зараз відведена нам територія все ще захоплена, обгороджена контейнерами і фундаментними блоками, її охороняють люди в балаклавах. Але тепер, маючи на руках законне рішення суду, ми будемо повертати земельну ділянку під наш контроль, використовуючи, природно, всі законні методи», - повідомив Олександр Молчанов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини