Міськрада виділила кошти на будівництво метро, ​​інсулін, ремонти доріг і шкіл
24 лютого 2021 11:13 Бюджет
Міськрада виділила кошти на будівництво метро, ​​інсулін, ремонти доріг і шкіл Харківська міська рада внесла зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2021 рік.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 24 лютого, на сесії Харківської міськради.

Як повідомила заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, на 139,2 млн грн збільшились видатки на освіту, в тому числі на придбання навчально-комп'ютерних комплексів, встановлення автоматичної пожежної сигналізації, заміну вікон, ремонт покрівлі та капітальний ремонт установ освіти.

На виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, додатково спрямовано 7,3 млн грн.

Також збільшилися видатки на відшкодування вартості за пільговими рецептами хворим, які страждають на інсулінозалежний тип цукрового діабету, в сумі 10 млн грн.

На розробку проєктно-кошторисної документації та розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво фізкультурно-оздоровчого споруди «Льодова арена» спрямовано 12,8 млн грн, на поточний ремонт установ культури - 1,9 млн грн.

На підготовку ділянки під будівництво третьої лінії Харківського метрополітену від станції «Метробудівників» до станції «Одеська» передбачено 15 млн грн.

Крім того, як повідомила Тетяна Таукешева, за рахунок залишку коштів займу збільшилися видатки на реконструкцію Харківського зоопарку на 523,5 млн грн, будівництво та реконструкцію доріг - 326,9 млн грн, реконструкцію теплових мереж - 106,8 млн грн, будівництво тролейбусної лінії та кабельних мереж у мікрорайоні «Північна Салтівка» - 4,8 млн грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини