Міськрада продовжить співпрацю з Харківським політехом
19 жовтня 2020 15:41 Місто
Міськрада продовжить співпрацю з Харківським політехом Харківська міська рада та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» сьогодні, 19 жовтня, підписали Угоду про співпрацю в сфері комплексного розвитку міста.

Документ підписали перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол. Угода передбачає взаємодію в сфері комплексного сталого розвитку Харкова, особливо в сфері підвищення енергоефективності міста.

«Енергоефективність - один з головних викликів, які прийняло місто. Усвідомлюючи всю важливість і необхідність, в цьому році в структурі міської ради було створено профільний підрозділ - управління енергоефективності та енергоменеджменту. Сприяння стійкому енергетичному розвитку міста, зменшення кількості викидів СО2, пом'якшення наслідків кліматичних змін і адаптація до них - наша основна мета», - зазначив Ігор Терехов.

Перший віце-мер підкреслив, що напрацювання НТУ «ХПІ» також будуть корисними в таких галузях, як транспорт, житлово-комунальне господарство, освіта, медицина.

Своєю чергою ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол подякував міській раді за співпрацю і зазначив, що підписання угоди допоможе краще вирішувати завдання, що стоять перед органами місцевого самоврядування.

«Ми підготували перелік всіх тих напрацювань, які є в нашому університеті і які могли б впроваджуватися в різних сферах життєдіяльності Харкова. Наприклад, напрацювання кафедри неруйнівних засобів контролю використовуються в місті для перевірки роботи теплоцентралей. Ми передаватимемо всі фундаментальні технічні розробки, для того щоб вони використовувалися при вирішенні міських завдань», - зазначив Євген Сокол.

Нагадаємо, що раніше міська рада підписала подібну угоду з Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини