Міськрада готова співпрацювати з організаціями для громадського контролю в сфері пасажирських перевезень - віце-мер
29 липня 2016 16:43 Місто
Міськрада готова співпрацювати з організаціями для громадського контролю в сфері пасажирських перевезень - віце-мер Міська рада працює і готова ще тісніше співпрацювати з громадськими організаціями для контролю за дотриманням прав пільговиків на безкоштовний проїзд у міському транспорті.

Про це сьогодні, 29 липня, повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

Зазначимо, що сьогодні біля міської ради відбувся мітинг. Його учасники вимагали залагодити питання пільгового перевезення учасників АТО та інших категорій в громадському транспорті Харкова.

«Ми розуміємо, що проблема, коли водії маршруток відмовляють пільговикам, існує. Ми про це знаємо і працюємо над цим. Кожен випадок відмови розглядається окремо, для цього запрошуються директор підприємства-перевізника і заявник. В результаті таких зустрічей, в кричущих випадках, слідує покарання водія або його звільнення», - підкреслив Євген Водовозов.

Він зазначив, що також ведеться постійна робота з громадськими організаціями в цьому напрямку, в міськраді організовують зустрічі представників таких організацій з перевізниками, на вулицях міста проводять соціальні експерименти, які показують, наскільки водії автобусів чуйні до людей з особливими потребами.

«Ми вчора провели подібну зустріч з представниками громадської організації та міської ради. Ми запропонували, щоб вони створили ініціативну групу, і ми будемо з нею працювати, запрошувати на зустріч з нею перевізників і здійснювати громадський контроль», - розповів Євген Водовозов.

Крім того, за словами заступника мера, на відміну від багатьох міст, Харків не обмежує кількість пільговиків в автобусах. У трамваях, тролейбусах і метрополітені немає проблем з перевезенням пільговиків. У той час, коли держава скасувала деякі пільги, Харків на місцевому рівні виділив кошти на компенсацію проїзду пільгових категорій населення.

При цьому Євген Водовозов підкреслив, що до міськвиконкому з приводу проблем на транспорті від ветеранів АТО надійшли тільки два звернення - одне письмове, одне усне.

«Мітингувальники мають право на такі вимоги, але сам мітинг виглядає, як замовний. Багато учасників мітингу були досить молодими. Їх привезли на автобусах з луганськими номерами. Це автобуси фірми, яка брала участь в конкурсі на право здійснювати пасажирські перевезення по місту, але програла. Зазначу, що рухомий склад фірми давно потребує оновлення, фірма має безліч найманих, а не власних автобусів і негативні відгуки з перевезень», - підкреслив Євген Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини