Міськрада бере участь у міжнародній навчальній програмі
06 листопада 2019 17:28 Співробітництво з міжнародними організаціями
Міськрада бере участь у міжнародній навчальній програмі Навчальний курс у рамках програми «MATRA» з питань верховенства права проходить з 6 по 15 листопада в містах Гаага та Лейден (Нідерланди).

Програма «МАТRА», розроблена Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів, спрямована на зміцнення інституційного потенціалу державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері верховенства права. Програма спрямована на підтримку перехідних процесів у країнах Східної Європи.

За результатами конкурсу, який проводився Посольством Нідерландів, були відібрані представники державних і місцевих органів влади країн Східної Європи, які мають можливість безкоштовно взяти участь у спеціальних тренінгах, спрямованих на зміцнення організації громадянського суспільства, демократії і верховенства права. Серед українських представників державних органів влади та органів місцевого самоврядування конкурсний відбір пройшов лише представник Харківської міської ради, який бере участь у тренінгу на тему: «Державні закупівлі - кращі практики Європи».

Зазначимо, в рамках співробітництва Харківської міської ради з міжнародними партнерами Департамент по взаємодії з міжнародними агентствами і фінансовими установами ініціював участь працівників Харківської міськради в тренінгах з різних напрямків з метою підвищення кваліфікації та отримання сучасного досвіду європейських країн і кращих практик.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини